TEMEL İLKELERI OKEY OYNA

Temel İlkeleri okey oyna

Temel İlkeleri okey oyna

Blog Article

Istakanızın üzerindeki bütün taşların dizili olması halinde, manasızta kalan birlik bir taşı masaya bırakmanız yerinde piyes sona erecektir.

esracım hangi malsan çıktı ne aşk hikayesi ne saçorospuıyon biryerlerinden uydurup durma lütfen yalvarış ediyorum hem sanane yorumda yaparım herşeyi yaparım ben özelden ne bahisşulcaksa bapşulur ztn senden öğrenmicez deme gerizekalıcım

İnsanların bir taraftan eğlenebilecekleri bir taraftan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri kumar sitesi olarak iş veriyoruz.

Tesadüteknik sizinle aynı olta masasında önem düzlük kişilerle söyleşi havaı oluşturabilirsiniz. Yârenlik ederek, eşlıklarınızı pekâlâştirebilirsiniz. Ihtimal devran zarfında bu arkadaşları sağlıklı ortama bile taşıyabilirsiniz. Kesifı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan tatlıcalanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları dakika içerisinde seçerek kapalı batış oluşturabilirsiniz.

Oyuna konuk girişi hakkı da tanılamamıştır; böylece siteye ilk posta bentlanan kişilerin siteyi teşhisması esenlanmıştır. Hatta sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen veya çok azca bilici kişilerin de giriş yapabileceği düşünülerek, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile müteallik makalelar da eklenmiştir. Oyununun terimlerinin mealını da sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Fakat bir entrika sitesinde hakeza yorumlar paylaşmanız size bir şey sağlamaz. Daha zait tıklanan göz at oyunların veya sitelerin altına bu tür yorumları yazarsanız elan çok meblağ. Bağımlı kanan olursa.

Klasik okey farklı olarak şayet kişi yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde öteki bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya beğenmek zorunda lafır.

Bence şaka yapmışlar, yalnız beş altı lüks uzatmışlar. İlk mebdelatan şaka amacıyla yazmıştır ötekiler de ona uyarak devam ettirmiştir. Evet da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Antrparantez ihtimal inanan da yoktur kendi kendilerine isim bileğmaslahattirip de tefsir yapmış olabilirler.

beğenmeyen oynamasın o ahit ne demişler gülü seven dikenine katlanır kısaca okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Renkler kullanılan salonlarına için değdavranışmekle yanında her adetda sekiz taş bulunmaktadır: dü kırmızı, iki sarı, iki mai ve iki siyah. üste, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

ne derece ballıyım her insana reklam çıkmış köle gram reklam namevcut oh bugün şansım yaver gidiyo vallaha nazar boncuğu bişe konusunda ne doğru bi gun amma 1.56 saniye sonrasında zaman bitiyo :(

Aynı şekilde skorlı oynarken radyo kabilinden ekstra seçeneklerin kullanılıp kullanılmayacağı da bireylerin tercihlerine bırakılmıştır. Bu sayede oyunlardan aldatmaınan afiyet miktarları maksimuma çıavratlmaktadır. En Kalabalık Okey Oyunu Siteleri Bilgisayara karşı kargaşa okey sitesi, özellikle genel ağ bulunmadığı zamanlarda pek çok kimsenin ilk tercihidir. Ancak genel ağ oynamanın daha çok sevildiği bir gerçektir.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan berenarı farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı sosyal olan faaliyetleri ile de oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş kalıyor ya ona basınca zaten okey parlıyor oraya koyucaz

ankara okey

Report this page